Szukasz wieprzowiny najwyższej jakości?
Zapraszamy do kontaktu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO
Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.
Zbęchy Pole 8
64-010 Krzywiń

1

Prezes Zarządu
Zbigniew Marcinkowski
tel. +48 65 517 84 10

zbigniew@firma-marcinkowscy.com.pl

V-ce Prezes Zarządu
Bogdan Marcinkowski
tel. +48 65 517 84 10

bogdan@firma-marcinkowscy.com.pl

Asystentka Zarządu
Nikola Adamczyk
kom. +48 783 99 33 62
nikola@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Kamila Samoląg   flaga ru
kom. +48 783 970 380
skype: kamila.samolag

kamila@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Barbara Oleszyńska   flaga ru
kom. +48 724 993 370
skype: barbara.oleszynska

basia@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Anna Piasecka    
kom. +48 663 731 013
skype: anna_19234

anna@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Karolina Marcinkowska    
kom. +48 783 993 305
karolina@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Izabela Baccari    
kom. +48 783 993 363
skype: ibaccari

iza@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Skupu
Małgorzata Weremko
kom. +48 783 993 241
wm@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Skupu
Klaudia Kurasińska
kom. +48 783 993 062
klaudia@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. HACCP
Katarzyna Staśkiewicz
kom. +48 783 970 004
kasia@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. HACCP
Aleksandra Maźnica
kom. +48 783 970 004
ola@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. HACCP
Justyna Jabłońska
kom. +48 660 217 160
justyna@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Logistyki i Transportu
Wojciech Selwod
kom. +48 783 993 312

wojciech@firma-marcinkowscy.com.pl

Chłodnia Składowa
Nowy Dwór 67
woj. wielkopolskie

Dyrektor Chłodni
Adam Szproch
kom. +48 697 676 686
adam@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kierownik Rozbioru
Andrzej Kostrzewski
tel. +48 783 993 730

andrzej@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pozostańmy w kontakcie