Szukasz wieprzowiny najwyższej jakości?
Zapraszamy do kontaktu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO
Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.
Zbęchy Pole 8
64-010 Krzywiń

1

Prezes Zarządu
Zbigniew Marcinkowski
tel. +48 65 517 84 10

zbigniew@firma-marcinkowscy.com.pl

V-ce Prezes Zarządu
Bogdan Marcinkowski
tel. +48 65 517 84 10

bogdan@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Asystentka Zarządu
Nikola Gawroniak
mobile 783 99 33 62
nikola@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Kamila Samoląg
mobile 783 970 380
kamila@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Barbara Oleszyńska
mobile 724 993 370
basia@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Anna Piasecka
mobile 663 731 013
anna@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Karolina Marcinkowska
mobile 783 993 305
karolina@firma-marcinkowscy.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Izabela Baccari
mobile 783 993 363
iza@firma-marcinkowscy.com.pl

Małgorzata Weremko
mobile 783 993 241
wm@firma-marcinkowscy.com.pl

Katarzyna Staśkiewicz
mobile 783 970 004
kasia@firma-marcinkowscy.com.pl

Aleksanra Maźnica
mobile 783 970 004
ola@firma-marcinkowscy.com.pl

Chłodnia składowa
Nowy Dwór 67
woj. wielkopolskie

Biuro obsługi klienta
tel. +48 65 517 71 07
mobile 697 676 380

Dyrektor chłodni
Adam Szproch
mobile 697 676 686
adam@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kierownik magazynu
Henryk Biały
mobile 783 993 223
chlodnia@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Marcin Mikołajczyk
mobile 783 993 240
marcin@firma-marcinkowscy.com.pl

Karol Dudziński
mobile 783 970 008
karol@firma-marcinkowscy.com.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Księgowość
mobile 783 970 002

Pozostańmy w kontakcie